Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator Linii produkcyjnej 4500-5500 brutto

Oferta wygasła!

PRACOWNIK PRODUKCJI

Operator linii do produkcji folii

Obowiązki

  • Obsługa wytłaczarek do produkcji folii LDPE z rozdmucham (między innymi nastawienie parametrów, zasypywanie wytłaczarek właściwym granulatem)
  • Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
  • Wykrywanie i zgłaszanie usterek w maszynie
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań
  • Realizacja zleceń produkcyjnych według ustalonego planu
  • Rozliczanie wykonanej produkcji
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Kontrola jakości produktu końcowego.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • inicjatywa i odwaga w zgłaszaniu pomysłów usprawniających pracę
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie uznaniowe
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pracę w rozwijającej się firmie

 Praca na trzy zmiany

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, brak nałogów
  • Sumienność, odpowiedzialność, Punktualność

CV Proszę wysyłać na pakpol@op.pl

43-822-47-99
509-589-104

pakpol

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)