Informacje

Serwisy społecznościowe

Do tej pory prowadziliśmy jedynie oficjalny profil na NK.pl, postanowiliśmy jednak rozszerzyć naszą działalność w serwisach społecznościowych.

Na stronie głównej (oraz w kategoriach) serwisu Sieradzak.pl pojawiły się ikony, dzięki którym możecie pokazać nasz adres swoim znajomym za pomocą GG (jako opis), Śledzika, Facebooka, Twittera itp. Dla Waszej wygody ikony dostępne są również przy każdej aukcji i ogłoszeniu, dzięki temu zaraz po wystawieniu przedmiotu możecie go w prosty sposób pokazać innym (promując konkretny link, a nie stronę główną).

Oprócz tego uruchomiliśmy również nasz oficjalny profil na Facebook.com, daje on dużo większe możliwości niż ten na NK.pl, dlatego będziemy tam publikować najciekawsze aukcje i ogłoszenia, informacje o działaniu serwisu Sieradzak.pl oraz ciekawostki dotyczące naszego miasta. Aby dodać profil do obserwowanych wystarczy kliknąć "Lubię to!".

 

Data: 04.09.2010

Pozostałe informacje:

Lokalizacja


Znajdź

Szukaj aukcji i ogłoszeń

zaawansowane


Aukcje


Ogłoszenia


Ustaw Sieradzak.pl jako opis komunikatora GG Pokaż serwis Sieradzak.pl na NK.pl przez Śledzika Pokaż serwis Sieradzak.pl na tablicy Facebook.com Pokaż serwis Sieradzak.pl na Blip.pl Dodaj serwis Sieradzak.pl jako znalezisko na Wykop.pl Pokaż serwis Sieradzak.pl na Twitter.com Wstaw serwis Sieradzak.pl na MySpace.com